Fotograf ślubny z Wrocławia

Cześć!

„Papier” jestem :D

Specjalizacja: fotografia miłości

Jestem urodzonym optymistą, który cieszy się z każdego dnia w którym jestem mężem i ojcem. Kierują mną pozytywne emocje, dlatego właśnie uwielbiam fotografować na ślubnych zleceniach. Podczas tego wyjątkowego dnia, niemal wszyscy się cieszą ze szczęścia dwojga ludzi. Ta radosna atmosfera udziela się również mi. Tak już mam, że pozytywna energia i emocje najbardziej mnie napędzają. Wykonując zlecenie staram się być niewidzialnym dla Pary Młodej, by nie potęgować i tak niemałego stresu, a jednocześnie uchwycić jak najwięcej – w końcu zdjęcia ze ślubu to pamiątka na całe życie.

Lubię fotografować ludzi, którzy nie kryją swoich uczuć. Nie martwcie się, jeśli aparat fotograficzny Was zawstydza. Większość moich par nigdy nie miała okazji być fotografowana przez cały dzień przez obcą osobę. Sam należę do tego grona i również czułbym się podobnie. Od samego początku staram się mieć bardzo dobry i przyjazny kontakt z każdą parą. To bardzo pomaga podczas naszej przyszłej współpracy, a docelowym efektem są naturalne zdjęcia. Zapraszam na sesję narzeczeńską, która może Was przekonać, że to nie jest takie straszne jak się może wydawać.

Co mnie wyróżnia?

Pozytywna energia! Wierzę, że każdy ślub jest interesującą historią do opowiedzenia. Jestem ogromnie wdzięczny wszystkim parom, że dają mi możliwość opowiadania tej historii zdjęciami. Za każdym razem wkładam całe swoje serce, by udokumentować ślub takim jaki będzie, włączając w to Wasze emocje, wzruszenia, oraz szaloną zabawę na weselu. Widzieć tyle miłości i zabawy sprawia, że po każdym zleceniu wracam podekscytowany i naładowany pozytywną energią.

Doświadczenie – Fotografuję na ślubach od niemal dziesięciu lat. To wiele czasu, by wyrobić swój własny styl. Czym charakteryzują się moja zdjęcia? to kolor, naturalność i luz. Zapraszam do zakładki 'kontakt' , gdzie możecie w łatwy sposób skontaktować się ze mną wypełniając formularz. Jeśli mielibyście dodatkowe pytania – pozostaję do Waszej dyspozycji.