Marta i Sławek rekomendują Papierkowskiego
Marta i Sławek:

Kiedy szukaliśmy fotografa na nasz ślub wiedzieliśmy jedno: zdjęcia muszą być wyjątkowe. Poszukiwania były trudne. Wtedy mój Tato trafił na zdjęcia ślubne Krzysztofa. Nie znaliśmy go, nikt ze znajomych wcześniej nie korzystał z usług Krzyśka. Okazało się, że ma tylko jeden termin wolny we wrześniu – nasz termin. Zaufaliśmy mu w 100% i to się opłaciło. Dowodem na to są nie tylko piękne zdjęcia ślubne, ale też wspomnienia świetnej pracy z Krzyśkiem w znakomitej atmosferze. I jeszcze uwaga dla przyszłych Panien Młodych – Was też denerwują fotografowie w dżinsach i adidasach na ślubie??? Mnie STRASZNIE! I tego też bardzo się bałam,  że mi się będzie plątał przy ołtarzu jak po boisku piłkarskim. Widziałam już takie przypadki! Jeśli chodzi o Krzyśka nie musicie się tego obawiać, bo ma styl, prezencję, doskonałe wyczucie i jest dyskretny – to baaaaaardzo cenne w tym fachu cechy.
My zaufaliśmy w ciemno – Wy już nie musicie, bo macie naszą opinię. Polecamy!

Marta i Patryk:

Zdecydowanie polecamy współpracę z Krzyśkiem :)) Dzięki niemu mamy przepiękne zdjęcia z najważniejszego dla nas dnia i pleneru. Jest profesjonalistą i pasjonatem, dbającym o każdy szczegół. Ponadto jest niesamowicie pogodnym człowiekiem, co zdecydowanie ułatwiło nam odnalezienie się przed obiektywem :) Nasz plener górski, wymagał od Krzysztofa dużego zaangażowania a jednak podjął wyzwanie i wspólnie udało nam się stworzyć niesamowitą sesję plenerową. Dziękujemy za przepiękne fotografie. Polecamy :)

Patrycja i Andrzej:

Mieliśmy przyjemność współpracować z Krzysztofem przy swoim weselu i możemy powiedzieć jedno: Krzysiek to rewelacyjny profesjonalista, którego możemy polecić z czystym sumieniem. Skubany ma nie tylko talent i oko do super zdjęć, ale potrafi wprowadzić niesamowita atmosferę podczas sesji. Z całego serducha dziękujemy raz jeszcze!!! Krzysiu pozdrawiamy!!!!! 😉😉😉😉


Ola i Krzysztof rekomendują Papierkowskiego
Aleksandra i Krzysztof:

Współpraca z Krzyśkiem była dla nas czystą przyjemnością.
Po pierwsze – jest bardzo pomysłowy i otwarty na wszelkie propozycje. Zgodził się wziąć udział w spełnieniu mojego i męża marzeniu, czyli sesji ślubnej w Chorwacji. Po drugie – dzięki jego poczuciu humoru udało się zamienić sesję zdjęciową w świetną zabawę, a nie pracę. Po trzecie wreszcie – zdjęcia, które dostaliśmy, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Były po prostu przepiękne! Krzysiek ma talent do robienia nietuzinkowych, a jednocześnie naturalnych ujęć. My się po prostu doskonale bawiliśmy, a on już wiedział, kiedy nacisnąć spust migawki, żeby uchwycić najlepsze ujęcie i zamknąć je na zawsze we wspomnieniach. Mogłoby się wydawać, że piękniejszych zdjęć niż ze ślubu i sesji plenerowej w Chorwacji nie będziemy mieć nigdy. Ale… Potem poprosiliśmy fotografa, aby uczestniczył w uroczystości Chrztu Świętego naszych bliźniąt. Efekt? Cudne zdjęcia pełne śmiechu, wzruszeń i innych pięknych emocji. Dlatego polecam tego fotografa z czystym sumieniem. Warto!

Agnieszka i Piotr piszą opinię Papierkowskiego
Agnieszka i Piotr:

Współpraca z Krzyśkiem Papierkowskim była prosta i płynna. Idealnie odczytywał moją artystyczną wizję, a efekty jego pracy do tej pory zachwycają mnie. Ponadto jest on fotografem, którego obecności się nie wyczuwa a jego artystyczne oko potrafi wychwycić idealny moment na zdjęcie. Idealnie potrafi zamknąć wszystkie emocje w jednym ujęciu. Z całą odpowiedzialnością polecam


Anna i Przemek:

Wyjątkowa osobowość! Wraz z mężem mieliśmy okazję współpracować z Krzyśkiem na naszym weselu. Wspaniała osoba , kontaktowa, pełna pasji. Swoje usługi wykonuje na najwyższym poziomie, krótki okres realizacji, współpraca bezproblemowa :) Wykonuje piękne zdjęcia , dopracowanie widać przy każdym ujęciu :) Gorąco polecam !!!!!

papierkowski opinie
Emilia i Krzysztof:

Jeszcze do dziś pamiętam jak rozpaczliwie szukałam dobrego, ale takiego naprawdę dobrego fotografa. Poszukiwania do najłatwiejszych nie należały, ale na szczęście udało nam się trafić na Krzyśka. Niesamowite ujęcia za naprawdę dobra cenę. Nasze zdjęcia maja swój charakter dzięki czemu przywracają czar wspomnień… co do osoby samego fotografa, to spoko facet:) a współpraca z Nim to sama przyjemność. Pamiętam jak mój mąż jechał przerażony na sesję, twierdząc, że nie da rady tak pozować przed kimś w sumie obcym. Jednak w rzeczywistości było bardzo przyjemnie i wesoło, tak że do dziś utrzymujemy kontakt i z czystym sumieniem polecam go moim przyjaciołom:) Emila & Krzysiek & Tymek


Monika i Łukasz rekomendują Papierkowskiego
Monika i Łukasz:

Dziękujemy Ci Krzyś jeszcze raz za niesamowitą fotograficzną współpracę;) Aparat fotograficzny w Twoich rękach nabiera mocy!!! To była niezapomniany plener ślubny w świetnej atmosferze, totalnie bezstresowa i z dużą dawką śmiechu;) Wszystkim, którzy chcą mieć piękne i niebanalne zdjęcia z najważniejszego dnia w ich życiu, to gorąco polecamy najlepszego fotografa ślubnego we Wrocławiu – Krzysztofa Papierkowskiego;)
Ściskamy Cię mocno i do następnego! buziaki


rekomendacja Kasi i Łukasza
Kasia i Luki:

Dla nowożeńców piękna pamiątka w postaci zdjęć ślubnych to bardzo istotna sprawa… Cieszymy się, że każdego dnia możemy wspominać te chwile spoglądając na nasze ściany. Wszystko to dzięki profesjonalnemu podejściu i wielkiemu talentowi Pana Krzysztofa. Jego dyskrecja, spostrzegawczość i pomysłowość uchwyciły najlepsze momenty zarówno podczas ceremonii ślubnej jak i wesela, natomiast zdjęcia z pleneru ślubnego w 100 % spełniły nasze wymagania oddając cudowny, rustykalny klimat. Szczerze polecam współpracę z Krzychem!